Rudzka Straż edukuje najstarszych uczniów naszej szkoły

wtorek, 08 styczeń 2019 08:56
W ramach Ogólnopolskiej kampanii edukacyjno - informacyjnej Państwowej Straży Pożarnej, gościliśmy w Naszej szkole funkcjonariuszy rudzkiej straży pożarnej, którzy przeprowadzili prelekcję dla uczniów klasy trzeciej gimnazjum. Uczniowie zostali poinformowani jak zachować się podczas niebezpiecznych wydarzeń takich jak pożar, czy jakie objawy mogą świadczyć o obecności tlenku węgla. Nigdy nie wiadomo z jakim zagrożeniem możemy się spotkać, dlatego każda tego typu akcja jest bardzo pożyteczna. Nasi uczniowie zapewne już wiedzą co należy zrobić w takiej sytuacji.

Partnerzy

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Patronat Medialny

Patronat Medialny

 

Sponsorzy

Sponsor techniczny

Sponsor techniczny