TOMASZ HAJTO ODWIEDZIŁ NASZĄ SZKOŁĘ!

wtorek, 08 styczeń 2019 09:15

W miniony poniedziałek Niepubliczną Podstawową Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej odwiedził Pan Tomasz Hajto! Zapewne każdy dobrze wie kim jest Pan Tomek, a już na pewno nasi piłkarze, którzy świetnie przygotowali się do tego spotkania, zadając naszemu gościowi sporo ciekawych pytań. Pan Tomek cierpliwie odpowiadał na każde z nich dzięki czemu dowiedzieliśmy się sporo o Jego życiu i karierze sportowej.

Było nam bardzo miło gościć Pana Tomasza w naszej szkole, mamy nadzieję że jeszcze kiedyś znajdzie czas i do nas wpadnie :) Przypomnijmy, że nasza szkoła prowadzi akcję "spotkanie z idolem" w związku z tym to na pewno nie ostatni wyjątkowy gość w SMSie... 

Partnerzy

Partner

Partner

Partner

Partner

Partner

Patronat Medialny

Patronat Medialny

 

Sponsorzy

Sponsor techniczny

Sponsor techniczny