Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Finałowa runda Ligi Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2011 w pływaniu!

 

Po 4 rundach wraz z kolegami z Manty zajmujemy 2 miejsce w klasyfikacji generalnej wsród klubów rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣1️⃣ na Śląsku (brało udział aż 31 klubów). Do sukcesu przyczynili się:
➡️Alina Piechaczek,
➡️Lena Jarek,
➡️Wiktoria Trubic,
➡️Magdalena Szymończyk,
➡️Maja Dąbrowska,
➡️Oliwier Miśkowiec,
➡️Wojciech Cuper,
➡️Wojciech Karasz,
➡️Jerzy Man,
➡️Bartłomiej Gołąbek,
➡️Karol Grot.
? Najwięcej emocji dostarczyły nam starty sztafet, które po raz kolejny okazały się być naszą najmocniejszą stroną. Wraz z kolegami i koleżankami z Manty zwyciężyliśmy w każdym z trzech wyścigów sztafetowych ?
W sztafecie 8×50 stylem dowolnym płynęli Oliwier Miśkowiec, Wojciech Karasz i Maja Dąbrowska ?
W zwycięskiej sztafecie 4×100 kobiet zmiennym płynęły Alina Piechaczek i Maja Dąbrowska ? A wśród chłopców Jerzy Man, Oliwier Miśkowiec i Wojciech Karasz ?
⚫️ Indywidualnie świetnie spisała się Maja Dąbrowska, która zakończyła zawody z samymi rekordami życiowymi. W konkurencji 50 metrów stylem grzbietowym zajęła 2 miejsce ? W konkurencji 200 stylem dowolnym stanęła na najniższym stopniu podium ? W klasyfikacji generalnej na najwszechstronniejszą zawodniczkę na Śląsku po 4 rundach zawodów zajęła 2 miejsce ?
▪️Bardzo dobrze spisał się także Wojciech Karasz, który zajął 2 miejsce w konkurencji 50 metrów stylem grzbietowym ? Świetne starty Wojtka w 4 rundach zawodów pozwoliły mu zająć 4 miejsce w klasyfikacji na najwszechstronniejszego zawodnika na Śląsku ?
W finałowej rundzie zawodów Alina Piechaczek z nowym rekordem klubu zajęła 3 miejsce w konkurencji 50 metrów stylem klasycznym ?
Starty w zawodach przyniosły nam wiele radości. ?Mamy nadzieję na kolejne sukcesy w przyszłości‼️
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content