Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Kolejne mecze naszych piłkarzy!

 

Rocznik 2012
Rocznik rozegrał 21 listopada sparing z Akademia Piłkarska Bumerang oddział Śląskie‼

Nasze “arbuzy” rozegrali dziś 90 minutowy sparing na Czarnoleśnej. Chłopcy w całym spotkaniu prezentowali się bardzo dobrze. Nasza gra wyglądała efektywnie i zdobyliśmy dużo bramek. Chłopcy bardzo dobrze realizowali zadania szczególnie w ataku. Do zakończenia rozgrywek w Lidze Orlika E2 zostało nam jeszcze jedno spotkanie wyjazdowe z Stadionem Śląskim. Tak jak dzisiaj będziemy brać udział w licznych sparingach i turniejach, aby każdy otrzymał jak największą ilość minut na boisku i rozwijał swoje umiejętności indywidualne oraz zespołowe.

Rocznik 2008

W sobotę – 20 listopada rozegraliśmy mecz w ramach IV ligi 2008. Naszym przeciwnikiem była drużyna MKS Mysłowice. Niestety spotkanie w naszym wykonaniu szczególnie w I połowie nie było najlepsze. Zawodnicy nie realizowali zadań i popełnialiśmy proste błędy, tracąc w łatwy sposób bramki. W drugiej połowie odrabiamy straty ale niestety nie zmieniamy wyniku. Bramki dla naszej drużyny po rzutach karnych zdobywa Oliwier Goleczko.
Za tydzień ostatnie spotkanie w ligowych rozgrywkach i mamy nadzieje ze zaprezentujemy się dużo lepiej oraz wyciągniemy wnioski a w tygodniu dobrze przygotujemy się do spotkania.

Rocznik 2007

Nasi trampkarze starsi mają za sobą mecz, który z pewnością zapamiętają na długo…
Przeciwko Czarnym Sosnowiec dominowaliśmy przez większość czasu, doprowadzając nawet do prowadzenia 2:0. Niestety brak koncentracji i dyscypliny taktycznej w końcówce spotkania spowodowały, że przeciwnik 3 razy nas skutecznie zaskoczył, wychodząc z kontrami i ustalając wynik na 2:3.
3 punkty powędrowały do gości, którzy wykazali się dużą determinacją do ostatniej minuty.

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content