Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Kolejne mecze rocznika 2007 za nami.

 

W sobotę zawodnicy rocznika 2007 rozegrali mecz w lidze 2006 z drużyną Śląska Świętochłowice na ich boisku. Przeciwnik miał znaczącą przewagę fizyczną co szybko przełożyło się na wynik spotkania.

Bramki tracimy po dośrodkowaniach i rzutach rożnych. Choć prowadziliśmy grę ,przychodzą takie mecze gdzie grasz w piłkę ,a bramki strzela przeciwnika. Taki scenariusz trwał do 58 minuty a zespół gospodarzy prowadził do tego momentu aż 4:1. Trenerzy dokonali kilku zmian na boisku, nasz zespół w końcówce zagrał super ofensywnie z trzema wysuniętymi napastnikami i to przyniosło efekt bramki w 59′ ,60′ Ślósarczyka oraz w 61′ Pawła Schulza doprowadziło do remisu i taki rezultat był jak zwycięstwo dla naszych chłopaków. Bramki Ślósarczyk 3, Schulz 1

Poniedziałek okazał się mniej szczęśliwy dla naszych drużyn. Do Rudy zawitała Józefka Chorzów , która od kilku spotkań zgarnia pełną pulę punktową. Niestety i tym razem musieliśmy uznać wyższość drużyny z Chorzowa. Choć już w pierwszej minucie po bramce Ślósarczyka wyszliśmy na prowadzenie to z biegiem czasu rywal stwarzał coraz więcej sytuacji i po błędzie naszej obrony padł gol wyrównujący. W kolejnych minutach obie ekipy miały sytuacje bramkowe do strzelenia bramek, lecz to zawodnicy Józefki wyszli na prowadzenie. Po zmianie stron mecz dalej stał na wysokim poziomie , jednakże Józefka konstruowała coraz groźniejsze akcje i strzelały kolejne bramki.  Z naszej strony udało się strzelić tylko 2 i brak szczęścia (słupki, poprzeczka) spowodowało , że mecz zakończył się wynikiem 6:3 dla graczy z Chorzowa. Gratulujemy i dziękujemy obu drużyną za wspaniały spektakl jaki zaprezentowali rodzicom i zgromadzonym kibicom.

W lidze okręgowej zawodnicy wyruszyli w podróż do Siemianowic Śląskich na mecz z tamtejszą Jednością. Tam również przeciwnika podniósł wysoko poprzeczkę , a brak koncentracji od początku spotkania spowodował utratę kilku bramek. Nasi walcząc do końca nie potrafili odwrócić losów spotkania i mecz zakończył się porażką 10:4.

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content