Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS

‼ Kolejne sukcesy naszych PŁYWAKÓW ‼

We wtorek – 12 kwietnia uczniowie klasy 4 brali udział w finałowej rundzie pływackiej Ligi Szkół i Klubów Śląskich ?‍♂️ W zawodach startowali Wiktoria Trubic, Alina Piechaczek, Wojciech Cuper, Jerzy Man, Wojciech Karasz, Karol Grot i Oliwier Miśkowiec.
?Świetnie spisała się Alina Piechaczek, która zajęła 2 miejsce w konkurencji 50 metrów stylem klasycznym ?
?Sztafeta, w której płynęli Oliwier Miśkowiec, Wojciech Cuper, Wojciech Karasz i Alina Piechaczek zajęła 3 miejsce ?
Cały zespół osiągnął wielki sukces, ponieważ w klasyfikacji generalnej po 4 edycjach Ligi uczniowie SMS wraz z zawodnikami Manty zajęli drugie miejsce wśród wszystkich klubów na Śląsku ?
‼Do szkoły wróciliśmy więc z pięknym pucharem ?