Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Kolejny weekend zmagań naszych piłkarzy!

 

Klasy I

W sobotnie popołudnie (tj. 11.09.2021) na obiekcie Football-On w Rudzie Śląskiej odbył się turniej piłkarski z okazji Narodowego Dnia Sportu.  W turnieju brali udział nasi pierwszoklasiści, którzy rywalizowali z kolegami z Gwiazdy Ruda Śląska, Rozbarku Bytom i UKSu Szopienice.

Dużo grania, mnóstwo bramek, parad bramkarskich, udanych dryblingów, ale najważniejsze, że dzieciaki z uśmiechem na twarzy zdobyły bezcenne doświadczenie w swojej piłkarskiej przygodzie. Warto wspomnieć, że organizatorzy wraz z trenerami wybierali najlepszych zawodników z każdej drużyny.

Indywidualne wyróżnienia z naszych ekip otrzymali Bartek Szkudlarek i Kamil Kubocz ? Gratulujemy ?

Rocznik 2012:

Rocznik 2012 rozegrał kolejne spotkanie w ligowych rozgrywkach Ligi Orlika Młodszego ‼? W kolejnym spotkaniu mierzymy się na wyjeździe z drużyną Ruchu Chorzów.
Chłopcy po raz kolejny od początku spotkania realizują zadania i stwarzają dużo sytuacji pod bramką przeciwnika. Przez całe spotkanie walczą i z pełnym zaangażowaniem biegają za futbolówką.

Wielkie brawa dla zawodników, którzy rozegrali bardzo dobre spotkanie a całe widowisko obydwu drużyn wywołało wiele emocji.

 

Klasy 7

Udany weekend 7 klasy ❗

W sobotę (11 września 2021) klasa VII rozegrała kolejne spotkania ligowe, w których odnieśliśmy dwa zwycięstwa ?

W ramach V ligi 2008 w derbowym pojedynku pokonujemy 4:2 Wawel Wirek. Mecz był bardzo ciekawy i intensywny. Bramki padały po prostych błędach w obronie w obu drużynach, my wykorzystaliśmy ich więcej. Dubletem ⚽⚽ popisał się Kuba Słowiński, który w tym meczu był kapitanem. Bramki dołożyli jeszcze ⚽ Dominik Warzocha i ⚽ Szymon Kubicki który przypieczętował zwycięstwo zamieniając rzut karny na bramkę.

W drugim spotkaniu w IV lidze rocznika 2008 podejmowaliśmy drużyne FC Katowice odnosząc wysokie zwycięstwo 9:0 ⚽?? Od początku spotkania zawodnicy z pełnym zaangażowaniem dominują nad rywalem i kontrolują przebieg całego spotkania.  Na listę strzelców wpisali się : Oliwier Goleczko ⚽⚽, Fabian Kwiatek ⚽, Patryk Malurdy ⚽, Jakub Kania ⚽, Alan Fijalkowski [C] ⚽, Filip Gorka ⚽, Michał Doleżych ⚽ oraz Kamil Krężołek ⚽

Dziękujemy przeciwnikom za sportowa rywalizację i życzymy powodzenia ?

Klasy 8

Wygrana 8 klasy!
Uczniowie 8 klas zwyciężyli w swoim meczu przeciwko Sarmacja Będzin!
Po dobrym początku i szybkich strzelonych przez nas dwóch bramkach gra się wyrównała, w efekcie czego schodziliśmy na przerwę z wynikiem 2:1.
Po przerwie i kilku “żołnierskich” słowach, nasza gra się znacznie poprawiła, czego dowodem jest strzelonych kolejnych 8 bramek! Ostatecznie wygrywamy 10:1!

SMS Ruda Śląska 10:1 Sarmacja Będzin

Bramki:
Janus ⚽⚽⚽
Wojciuch⚽⚽
Lisiak⚽⚽
Heinz⚽
Badura ⚽
Teodorczyk ⚽

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content