Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS

‼️ Lider pokonany ‼️

W sobotę rano zawodnicy piątej klasy zmierzyli się w drużyną Górnik Wesoła ? drużyną, która jeszcze w tej rundzie nie zaznała porażki ✅Od pierwszego gwizdka narzuciliśmy szybkie tempo gry, po których stworzyliśmy sobie kilka sytuacji i objęliśmy dwubramkowe prowadzenie ⚽⚽ dwa słupki i dwie poprzeczki, po których powinno się “zamknąć” spotkanie, nadziewamy się na kontrę i wynik spotkania do przerwy to 2:1. W drugiej połowie, brakowało sił i Górnik utrzymywał się więcej przy piłce, co w końcówce przyniosło wielkie emocje. Na szczęście zawodnicy wytrzymali do końca i wygrywamy z liderem ✅✅???
Brawo dla chłopaków ?za włożone serce i walkę. Dziękuję za wsparcie chłopaków z 4 klasy Panewie oraz Danchowi ‼️