Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Mecze naszych uczniów z ostatnich dni!

 

‼️⚽️ Zawodnicy i Lenka ? z rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣ rozegrali dziś sparing z drużyną AP Bumerang Ruda Śląska ?? Mimo małych problemów z boiskiem i bramkami ?? udało się rozegrać spotkanie, w którym wszyscy zawodnicy realizowali zadania nad którymi pracujemy na treningach. Kolejne doświadczenie zdobyte ?? Mecz obfitował w mnóstwo sytuacji z naszej strony i bardzo ciekawe rozwiązania pod bramką przeciwnika ⚽️?? ✅ Widać jednak że czeka nas sporo pracy aby nasza gra wyglądała coraz lepiej lecz nasze “arbuzy” ? ciężko na co dzień trenują i robią postępy ‼️‼️ ??⚽️??
 
 
??⚽ SMS Ruda Śląska r.2011 odniósł kolejne wysokie zwycięstwo w rozgrywkach ligowych. Tym razem pokonaliśmy zespół Kamionki Mikołów, ale najcenniejszym doświadczeniem była możliwość gry na naturalnej trawie. Piłka co chwilę podskakiwała na nierównościach, ale Nasi zawodnicy pokazali niemałe umiejętności piłkarskie i było wiele składnych akcji, a ozdobą meczu była bramka Natki z rzutu wolnego ??? Przed Nami ostatni miesiąc tego sezonu – ciągle systematycznie trenujemy bo wiemy że “ciężka praca pokonuje talent kiedy talent nie pracuje ciężko” ???
??⚽ Raz dwa trzy SMS to My ??⚽
 
W ten weekend nasi trampkarze zagrali jeden mecz. W 3. Lidze C2 mierzyliśmy się z Czarnymi Sosnowiec.
Drużyna stanęła na wysokości zadania i zwyciężyła 5:1 ?? jednak ciągle musimy pracować nad skutecznością, wiele okazji pozostało niewykorzystanych… ???
3. liga wojewódzka C2
Czarni Sosnowiec 1:5 SMS Ruda Śląska
Bramki:
Maciej Badura ⚽️⚽️⚽️
Jakub Janus ⚽️
Bartłomiej Kostka ⚽️
 
❗Raport z meczy 6 klas ❗
▪️IV liga 2008
MKS Mysłowice 3️⃣:0️⃣ SMS
Niestety mecz w Mysłowicach przegrywamy. Widać było duża przewagę fizyczna gospodarzy co spowodowało, że te spotkanie było dla nas mocno wymagające i nie sprostaliśmy zadaniu.
▪️VI liga 2008
Zantka Chorzów 2️⃣:6️⃣ SMS
Mecz z liderem był dla nas dobra okazja do sprawdzenia swoich umiejętności. Nasza gra wyglądala dobrze. Graliśmy skutecznie w obronie i szybko operowaliśmy piłka przez co stworzyliśmy sporo sytuacji bramkowych. Ozdobą spotkania był piękny wolej Szymona Kubickiego w samo okienko bramki gospodarzy ??
▪️III Liga wojewódzka 2009
Orbita Bukowno 1️⃣:0️⃣ SMS
Przegrywamy w Bukownie z tamtejszą Orbita po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu.
W pierwszych 10 minutach nie strzelamy trzech 100% sytuacji i to się na nas mści. Tracimy bramkę na początku drugiej połowy. Do końca spotkania walczymy i staramy się zmienić rezultat lecz bezskutecznie. Gratulujemy drużynie Orbity i życzymy powodzenia ?
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content