Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Puchar Prezesa Śląskiego Związku Akrobatyki Sportowej ‼️

W sobotę 29.10 nasze Akrobatki pięknie zaprezentowały się rywalizując z najlepszymi w regionie ??‼️
W klasie młodzieżowej w dwójkach dziewcząt ?srebrny?medal wywalczyły Pola Sendor i Kornelia Nocoń ❤️‼️6️⃣ miejsce zdobyła Kasia Jabłońska, na miejscu 9️⃣ uplasowały się Maja Lis i Karolina Jakubczyk, natomiast miejsce 1️⃣0️⃣ zdobyła Lena Patyńska ? Warto zaznaczyć, że w kategorii startowało aż 2️⃣7️⃣ zespołów‼️
W trójkach dziewcząt ?srebrny? medal wywalczyły Kornelia Nocoń, Pola Sendor i Maja Lis ❤️‼️?brązowy?medal zdobyła Kasia Jabłońska ❤️ natomiast na 1️⃣3️⃣ miejscu uplasowała się Lena Patyńska ?
W klasie III w trójkach dziewcząt tuż za podium, przegrywając jedynie o 0,25 na wysokim 4️⃣ miejscy uplasowała się Iga Patyńska, natomiast Pola Rogalska wywalczyła 8️⃣ miejsce ☺️❤️ W klasyfikacji drużynowej Iga wraz z koleżankami zajęła ? miejsce ?‼️

Piękne starty i piękne debiuty ??‼️
Brawo ‼️??
Już niedługo 1️⃣9️⃣1️⃣1️⃣ będziemy mogli podziwiać zmagania wszystkich naszych Akrobatów podczas Międzywojewódzkiego Turnieju w Akrobatyce Sportowej, który odbędzie się na halembskiej hali ‼️?