Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS

Mini Grand Prix Opolszczyzny w Kędzierzynie Koźlu!

W sobotę 9 kwietnia uczniowie SMS startowali w zawodach pływackich Mini Grand Prix Opolszczyzny w Kędzierzynie Koźlu ?‍♂️
W zawodach brali udział Martyna Adamiok, Lena Jarek, Alina Piechaczek, Jan Golec, Igor Krzemień, Wojciech Cuper, Oliwier Miśkowiec, Wojciech Karasz.
Przed zawodami było trochę stresu, ponieważ zawodnicy po raz pierwszy w karierze zawodnicy rywalizowali na dłuższych dystansach. Ta rywalizacja zaaowocowała świetnymi wynikami.
Martyna Adamiok aż 4 razy stawała na podium zawodów. Martyna zwyciężyła w konkurencjach 100 grzbietem i 50 motylem, a zajęła drugie miejsca w konkurencjach 200 zmiennym i 100 dowolnym ????
Kolejnym multimedalistą został Jan Golec, który zwyciężył w konkurencjach 100 i 50 dowolnym, a zajął drugą pozycję w konkurencji 100 grzbietem ???
Równie dobrze spisał się Igor Krzemień, który zwyciężył na 100 grzbietem oraz 50 motylem, a zajął drugie miejsce na 100 dowolnym ???
Wojciech Karasz zajął drugie miejsca w konkurencjach 100 grzbietem i 50 motylem, a trzecie miejsca na 200 zmiennym i 100 dowolnym ????
Alina Piechaczek w swoim ulubionym stylu – klasycznym na dystansie 200 metrów zwyciężyła z dużą przewagą nad kolejną rywalką ?
W tej samej konkurencji wśród chłopców zwyciężył Oliwier Miśkowiec ?, a trzecie miejsce zajął Wojciech Cuper ?
Z zawodów wracamy z całym workiem medali ?