Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

‼️ Mistrzostwa Rudy Śląskiej w pływaniu ?‍♀️ organizowane przez SMS Ruda Śląska ‼️

 

? W czwartek odbyły się Mistrzostwa Rudy Śląskiej w pływaniu szkół podstawowych?‍♀️ w tym roku organizowane przez naszą szkołę – SMS Ruda Śląska‼️
? W zawodach wzięło udział ponad 1️⃣8️⃣0️⃣ uczniów z rudzkich szkół. W klasyfikacji generalnej zwyciężył SMS Ruda Śląska ? dzięki 1-mu miejscu dziewcząt? i 2-mu miejscu chłopców?.
⬛️ Do sukcesu przyczynili się:
?Karolina Gołąbek- 1 miejsce na 25 dowolnym
?Lena Mośko – 1 miejsce na 50 stylem dowolnym
?Maja Dąbrowska – 1 miejsce na 50 grzbietem
?Alina Piechaczek – 1 miejsce na 50 klasycznym
?Martyna Adamiok – 1 miejsce na 50 grzbietem
?Maria Dolecka – 1 miejsce na 25 motylem
?Alicja Czajor – 1 miejsce na 25 motylem
?Dominika Procz – 1 miejsce na 50 klasycznym
?Klara Kowalska – 1 miejsce na 25 grzbietem
?Wojciech Karasz – 1 miejsce na 50 dowolnym
?Oliwier Miśkowiec – 1 miejsce na 50 klasycznym
?Jan Golec – 1 miejsce na 50 grzbietem
?Magdalena Procz – 2 miejsce na 25 dowolnym
?Maja Zbytniewska- 2 miejsce na 50 klasycznym
?Magdalena Szymończyk – 2 miejsce na 50 klasycznym
?Michalina Fryc- 2 miejsce na 50 dowolnym
?Nadia Kaczyca – 2 miejsce na 25 klasycznym
?Maria Gołąbek – 2 miejsce na 25 grzbietem
?Igor Krzemień – 2 miejsce na 25 motylem
?Jerzy Man – 2 miejsce na 50 grzbietem
?Milena Miter – 3 miejsce na 50 grzbietem
?Lena Jarek – 3 miejsce na 50 grzbietem
?Wiktoria Trubic – 3 miejsce na 50 dowolnym
?Bartłomiej Gołąbek – 3 miejsce na 50 grzbietem
❗️Sztafety 4×50 dowolnym dziewczyn i chłopców nie dały szans konkurencji i z dużą przewagą zwyciężyły❗️??
✔️Ponadto punkty dla drużyny zdobywali:
Nina Gorczyńska, Lena Patyńska, Zofia Wróblewska, Marta Rogowicz, Maja Lis, Pola Malorny, Malenia Baran, Matylda Kowalska, Adam Tużyna, Gustaw Goleśny, Karol Horky, Jan Targosz, Igor Skrzyczek, Wojciech Sadowski, Kamil Panewski, Daniel Lenart, Karol Grot, Mateusz Cieluch, Wojciech Cuper, Jakub Włodarczyk.
Wielkie brawa ??? A teraz przed nami przygotowania do finałów wojewódzkich… ?
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content