Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS

Mistrzostwa Śląska w pływaniu!

13 grudnia 2021 roku w Dąbrowie Górniczej odbyła się najważniejsza impreza pływacka w sezonie dla zawodników z rocznika 2011 – Mistrzostwa Śląska. Ciężkie przygotowania zaowocowały świetnymi wynikami ?‍♀️?‍♀️

Naszą szkołę reprezentowali: Wojciech Cuper, Bartłomiej Gołąbek, Karol Grot, Lena Jarek, Wojciech Karasz, Jerzy Man, Alina Piechaczek, Magdalena Szymończyk i Wiktoria Trubic.

Najlepiej zaprezentowała się
Alina Piechaczek, która została Mistrzynią Śląska ❗w konkurencji 100 metrów stylem klasycznym ?. W konkurencji o połowę krótszej po zaciętym i bardzo ciasnym finiszu zdobyła brązowy medal ? Alina wraz z koleżankami klubowymi zdobyła brązowy medal w konkurencji sztafecie 4×50 dowolnym.

??Po dwa bązowe medale w wyścigach sztafetowych wypływali również Wojciech Karasz i Wojciech Cuper w konkurencjach 4×50 dowolnym i 4×50 zmiennym.

Należy też wspomnieć o świetnych indywidualnych wyścigach Wojtka Karasza, który w każdym starcie “ocierał” się o medal zajmując dwa razy 4 i dwa razy 5 miejsca.

Wszyscy zawodnicy wielokrotnie poprawiali swoje rekordy życiowe i zdobywali cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.