Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Ostatnie mecze SMSowiczów…

 

Sobota – Liga Okręgowa 2006

SMS Ruda Śląska – Jastrząb Bielszowice 4:2

Po bardzo dobrym meczu wygrywamy mecz z starszymi kolegami z Bielszowic. Wszyscy zawodnicy zagrali bardzo dobrze, zrealizowali założenia meczowe i taką grę chciałoby się oglądać w każdym meczu.

Poniedziałek – Liga Okręgowa 2007

SMS II Ruda Śląska – UKS Ruch Chorzów 1:4

W porównaniu z ostatnimi meczami poprawiliśmy grę w defensywie, ale to nie wystarczyło na zespół Ruchu. Szkoda, że nie mogli zagrać Remik i Fabian bo na pewno pomogliby w grze ofensywnej. Trenujemy dalej i czekamy na kolejne mecze!

Poniedziałek – Liga Wojewódzka 2007

Orbita Bukowno – SMS Ruda Śląska 4:1

Zmobilizowanie gospodarze dwoma porażkami w pierwszych kolejkach postawili wysoko poprzeczkę, a wąskie i małe boisko nie ułatwiało nam rozgrywać składnych akcji. Niestety ponieśliśmy porażkę, ale mamy nadzieję, że w rewanżu uda nam się zdobyć 3 punkty.

Sobota – Liga Wojewódzka 2003

Skra Częstochowa – SMS Ruda Śląska 5:1

Przespana pierwsza połowa meczu, w drugiej już gra wyglądała lepiej. Trzeba przyznać że rywal przewyższa tą ligę o klasę i zasłużenie są na pierwszym miejscu. Druga połowa pokazała, że potrafimy też pokazać się z dobrej strony i w kolejnych meczach na pewno będzie lepiej.

Niedziela – Liga Okręgowa 2003

SMS II Ruda Śląska – Unia Kosztowy 3:0

Pewnie pokonujemy Unię, kilka bardzo dobrych akcji zespołowych i cały mecz mamy pod kontrolą. Z dobrej strony pokazali się zawodnicy, którzy ostatnio grali mniej m.in. Michał Długaj czy Jakub Drosdzol. Gratulacje dla wszystkich za dobry mecz.

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content