Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS

OSTATNIE ROZGRYWKI W TYM SEZONIE

Rocznik 2008
W ostatnim ligowym spotkaniu zawodnicy 7 klasy zwyciężyli w pojedynku z Pogonią Imielin 2:0
➡️ IV liga 2008
SMS Ruda Śląska 2:0 Pogon Imielin
⚽ Jasiukiewicz
⚽ Mrozek

▪️Spotkanie zostało rozegrane w zimowej atmosferze. Na boisku było sporo śniegu co utrudniało dokładną grę. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie była najlepsza. Trudno było nam dostosować się do warunków na boisku, a nasza gra defensywna pozostawiała wiele do życzenia. Na szczęście w bramce świetnie spisywał się Holeczek. Z minuty na minutę rozkręcaliśmy się, a nasze ataki były coraz groźniejsze. Strzeliliśmy nawet bramkę, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.
▪️Po zmianie stron i kilku korektach taktycznych nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Konsekwentnie i z pełną dyscyplina graliśmy w defensywie. W ofensywie byliśmy bardziej kreatywni i zdecydowani co przełożyło się na sporo sytuacji bramkowych. Pierwsza bramkę zdobył Jasiukiewicz, który najlepiej zachował się w polu karnym po rzucie wolnym wykonywanym przez Jędrasika. Druga bramka to świetne podłączenie się Mrozka, który najpierw dobrze odebrał piłkę, a później sam zakończył akcje precyzyjnym uderzeniem.
▪️Tym spotkaniem zakończyliśmy ligowe rozgrywki. Czeka nas podsumowanie i analiza całego sezonu. To jednak nie koniec grania. Po tygodniu pracy w kolejny weekend wybieramy się na dwudniowy turniej do Ustronia.

Rocznik 2011:
Również uczniowie klasy IV aktywnie spędził piłkarską sobotę. ⚽️ Brali udział w turnieju Zabrzu i na pewno był to bardzo pożyteczny czas ?? Mimo mocno okrojonego składu ( Nasi wspaniali bramkarze musieli też grać w polu) przechodzimy do półfinałów z drugiego miejsca w grupie ?? Udało się pokonać AP Gliwice, Olimpię Piekary Śląskie i FC Wrocław Academy, a przegrywamy tylko z AP Wojkowice ? W półfinale mierzymy się z Piastem Gliwice i mimo prowadzenia 1:0 to ostatecznie przegrywamy 1:2, a w kolejnym meczu ulegamy Cedronowi? Cały zespół walczył w każdej minucie i w każdym spotkaniu udało się zdobyć bramkę ?? Tego dnia kapitanem był Bruno i trzeba przyznać, że swoimi golami poprowadził całą drużynę do wysokiego 4 miejsca na 10 zespołów?? Cieszy postawa wszystkich zawodników, a cenne doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości ? Gratulacje dla rocznika 2011 za udany turniej, a nieobecnym życzymy szybkiego powrotu na boisko.

Rocznik 2012 na turnieju KEEZA CUP organizowanym przez AP Wawel Wirek ?⚽️
▪️ Nasi trzecioklasiści w sobotni zimowy poranek❄️?⚽️ wzięli udział w turnieju na obiekcie Wawelu Wirek, w którym rywalizowaliśmy z rudzkimi drużynami ?? : Jastrząb Bielszowice, Pogoń Ruda Śląska, Wawel Wirek. Graliśmy systemem każdy z każdym plus rewanże.
▪️ Chłopcy w całym turnieju spisali się bardzo dobrze zdobywając komplet zwycięstw ? strzelając dużo goli ⚽️? i tracąc tylko jedną bramkę w całym turnieju ?? Ostatecznie zajmujemy zasłużone 1 miejsce ?? ?, a najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Kamil Panewski.
▪️ Wielkie brawa dla wszystkich zawodników, którzy pokazali dziś grę zespołową i bardzo dobre decyzję podczas rozgrywek.
▪️ Dziękujemy za zaproszenie oraz miłe słowa pochwał ze strony wszystkich rudzkich drużyn ,rodziców oraz trenerów.