Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

‼️ Pływackie zawody z okazji Święta Niepodległości ‼️

 

? Wspaniale zaprezentowali się uczniowie SMS ??? oraz zawodnicy Manty w zawodach pływackich z okazji Święta Niepodległości ?? rozgrywanych na pływalni w Radlinie w dniach 29.10 – 30.10.
Zawodnicy klubu łącznie zdobyli 8️⃣0️⃣ medali i wygrali klasyfikacje generalną, zdobywając główną nagrodę imprezy, czyli SPECJALNY PUCHAR PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY!!! ?

? Warto wspomnieć że na sukces  zapracowali wszyscy zawodnicy, zarówno Ci,  którzy posiadają już doświadczenie startowe, jak i najmłodsi zawodnicy, dla których były to pierwsze zawody pływackie. ?

⚫️ Bardzo wysokie miejsca w klasyfikacji generalnej (suma punktów za 4 starty) poszczególnych roczników zajęli:

➡️Kategoria dziewcząt, 7 lat i młodsi: ?

1️⃣ miejsce – PROCZ Magdalena

➡️ Kategoria dziewcząt, 10 lat: ?‍♀️

2️⃣ miejsce ADAMIOK Martyna

➡️ Kategoria dziewcząt, 11 lat: ?

2️⃣ miejsce DĄBROWSKA Maja

➡️ Kategoria chłopców, 11 lat: ?

2️⃣ miejsce KARASZ Wojciech

 
◾️W pierwszym bloku zawodów startowali najmłodsi zawodnicy: Zuzanna Babik, Klara Kowalska, Matylda Kowalska, Magdalena Procz.

‼️Debiut na zawodach większej rangi zaliczyli: Jan Targosz, Gustaw Goleśny, Marta Rogowicz, Zofia Wróblewska, Melania Baran‼️

◾️Świetne rezultaty zaliczyli:
✔️ Magdalena Procz – złoto na 25 motylkiem i na 50 dowolnym oraz brąz na 25 klasycznym ? ? ?

✔️Klara Kowalska – srebro na 25 motylkiem ?

✔️Sztafeta 4×50 stylem dowolnym w składzie której płynęły Zuzanna Babik i Klara Kowalska zwyciężyła i zdobyła puchar ?

◾️Kolejne bloki zawodów to już rywalizacja starszych zawodników: Maja Dąbrowska, Alina Piechaczek, Lena Jarek, Milena Miter, Martyna Adamiok, Dominika Procz, Igor Krzemień, Wojciech Karasz, Jerzy Man, Jan Golec.

W gronie medalistów znaleźli się:

? Martyna Adamiok:

3 złote medale ???w konkurencjach:

▪️100m motylkowy z wynikiem – 1:31.50

▪️100m zmienny z wynikiem – 1:25.99

▪️100m dowolny z wynikiem – 1:15.90

2 srebrne medale ?? w konkurencjach:

▪️100m grzbietowy z wynikiem – 1:24.25

▪️50m grzbietowy z wynikiem – 39.29

?Alina Piechaczek:

1 złoty medal?w konkurencji:

▪️50m z wynikiem – 40.52

1 brązowy?medal w konkurencji:

▪️200m z wynikiem – 2:45.65

 
?Maja Dąbrowska:

5 srebrnych medali ????? w konkurencjach:

▪️100m zmienny z wynikiem – 1:20.15

▪️100m motylkowy z wynikiem – 1:23.25

▪️100m grzbietowy z wynikiem – 1:14.89

▪️200m zmienny z wynikiem – 2:55.05

▪️50m dowolny z wynikiem – 30.59

?Dominika Procz:

3 srebrne medale ???w konkurencjach:

▪️200m dowolny z wynikiem – 3:04.45

▪️100m motylkowy z wynikiem – 1:35.01

▪️200m zmienny z wynikiem – 3:25.49

1 brązowy?medal w konkurencji:

▪️50m motylkowy z wynikiem – 39.84

 
?Wojciech Karasz:

3 srebrne medale??? w konkurencjach:

▪️50m motylkowy z wynikiem – 35.29

▪️50m grzbietowy z wynikiem – 37.03

▪️200m dowolny z wynikiem – 2:43.92

 
?Jan Golec:

2 srebrne medale ?? w konkurencjach:

▪️200m zmienny z wynikiem – 3:39.93

▪️50m grzbietowy z wynikiem – 43.70

 
?Igor Krzemień:

1 srebrny medal?w konkurencji:

▪️50m motylkowy z wynikiem – 44.22

1 brązowy medal ? w konkurencji:

▪️50m grzbietowy z wynikiem – 44.02

 
?Jerzy Man:

1 srebrny medal?w konkurencji:

▪️200m zmienny z wynikiem – 3:41.89
 

‼️Sztafeta 4×50 stylem dowolnym w składzie której płynęła Maja Dąbrowska zajęła 2 miejsce zdobywając srebrny medal ?

 

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content