Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Początek rozgrywek ligowych!

 

? 20 marca ruszają rozgrywki ligowe.
Jako pierwsi na boiska wybiegną zawodnicy 6 i 7 klasy w ramach 3 lig wojewódzkich.
6️⃣ Klasa rozpocznie ligowe zmagania od pojedynku w Jaworznie z tamtejszą Akademia ⚽
Ligową tabele uzupełnią takie drużyny jak : Czarni Sosnowiec, Górnik Sosnowiec, Gwiazda Ruda Śląska, Orbita Bukowno, Sparta Katowice i AKS Mikołów.
Zawodnicy 6 klas wystapia również w rozgrywkach 4 ligi Katowickiej rocznika 2008 oraz 6 ligi Katowickiej rocznika 2008. Wkrótce więcej informacji.
Podopieczni trenera Adamczyka i Kowalczyka w okresie przygotowawczym rozegrali do tej pory aż 1️⃣6️⃣ sparingów z silnymi i ciekawymi drużynami takimi jak : Rakow Częstochowa, GKS Bełchatów, Gwarek Zabrze czy Juventus Piekary Śląskie. W najbliższą sobotę, ostatnimi przeciwnikami przed liga będą Concordia Knurów i Unia Oświęcim.
?️ Trener Łukasz Kowalczyk :
Okres przygotowawczy rozpoczęliśmy od obozu dochodzeniowego na którym pracowaliśmy przede wszystkim nad przygotowaniem motorycznym oraz duży nacisk kładliśmy na ćwiczenia z piłką i poprawę techniki użytkowej. W kolejnym etapie skupiliśmy się nad taktyką, ustawieniem, formacjami oraz zachowaniem w różnych fazach gry. Rozegraliśmy bardzo dużo sparingów gdzie każdy z zawodników mógł pokazać swoje umiejętności oraz mogliśmy zobaczyć jak cały zespół wygląda na tle bardzo dobrych przeciwników. Wraz z trenerem Kosiem który jest odpowiedzialny za przygotowanie motoryczne zawodnicy przeszli szereg testów sprawnościowych w których wypadli bardzo dobrze, a wyniki pokazały, że nasza systematyczna i ciężka praca na treningach przynosi efekty. Przed nami końcówka przygotowań i czekamy już na rozgrywki ligowe.
?️ Trener Arek Adamczyk :
Chcieliśmy również pochwalić zawodników za swoje duże zaangażowanie w treningach i grach kontrolnych. Cieszy nas, że stają się oni bardziej świadomymi sportowcami. Z radością patrzy się na to jak rozwijają się indywidualnie i jako drużyna. Oby tak dalej!
7️⃣ Klasa zainauguruje rozgrywki 3 ligi wojewódzkiej meczem ligowym z Stadionem Śląskim II. Oprócz tego zmierzy się jeszcze z Warta Zawiercie, Orbita Bukowno, Sarmacja Będzin, Czarnymi Sosnowiec, Ruchem Chorzów i Jozefka Chorzów.
7 klasisci wystąpią również w 4 lidze Katowickiej 2007.
?️ Trener Arek Spiolek :
Przed rundą rewanżową nasza drużyna ciężko pracowała nad poprawą swojej dyspozycji w meczach ligowych. Na treningach skupialiśmy swoja uwagę na aspektach motorycznych, umiejętnościach technicznych, oraz na poprawie organizacji naszej gry we wszystkich fazach. Do tego dużo pracy włożyliśmy w poprawę naszej mentalności, m.in. na obozie mieliśmy zajęcia z psychologiem sportowym. Do tego rozegraliśmy wartościowe sparingi z wyżej notowanymi rywalami. Ogólnie podsumowując, mamy za sobą dobry czas, chłopcy zyskali na świadomości indywidualnie oraz jako drużyna.
Przed nami jeszcze spotkanie w środę z Gwarkiem Zabrze oraz dwa mecze w weekend, z Jozefka Chorzów i Ruchem Chorzów, w których każdy zawodnik będzie mogli rozegrać praktycznie pełny zakres minut. To będzie nasz ostatni test przed ligowym meczem ze Stadionem Śląskim.
✅ Naszym drużynom życzymy powodzenia ? i trzymamy kciuki za udane występy ?
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content