Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS

‼️ Puchar sprintu Night&Light ‼️

5️⃣ listopada odbyły się wyjątkowe zawody pływackie – Puchar Sprintu Night&Light w Gliwicach. Niesamowita oprawa świetlna i dźwiękowa urozmaiciła rywalizację w zawodach.
➡️ Wojciech Karasz.
? Awans do indywidualnych finałów udało się wywalczyć Wojciechowi Karaszowi (4 konkurencje) Martynie Adamiok (3 konkurencje) i Mai Dąbrowskiej (4 konkurencje). Start w sztafecie zapewnił sobie również Igor Krzemień.
? Maja Dąbrowska zaliczyła kolejne udane zawody. Z 4 rekordami życiowymi zajęła:
? 1 miejsce na 50 stylem motylkowym
? 2 miejsce na 50 stylem grzbietowym
? 2 miejsce na 50 stylem dowolnym
9 miejsce na 50 stylem klasycznym.
Maja zajęła 2 miejsce w klasyfikacji punktowej na najlepszą zawodniczkę zawodów rocznika 2011.
? Martyna Adamiok dzielnie wywalczyła:
?3 miejsce na 50 grzbietem
?3 miejsce na 50 dowolnym
8 miejsce na 50 klasycznym
? Wojciech Karasz kilkukrotnie poprawiał “życiówki” co pozwoliło mu zająć w finalach:
4 miejsce na 50 grzbietem
5 miejsce na 50 dowolnym
7 miejsce na 50 motylem
9 miejsce na 50 klasycznym
? Sztafeta 4×50 dowolnym w której płynęli Maja Dąbrowska i Wojciech Karasz zajęła miejsce tuż za podium.