Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS

Udana inauguracja w Lidze Wojewódzkiej.

W poniedziałek chłopcy z rocznika 2007 rozpoczęli rundę wiosenną w III lidze wojewódzkiej. Przeciwnikiem była drużyna Pogoni Nowy Bytom.

Mecz zapowiadał się ekscytująco ze względu na to iż dwie drużyny reprezentują Rudę Śląską. Początek spotkania zapowiadał wyrównany pojedynek, jednak po upływie każdej minuty zarysowywała się mocna przewaga zespołu SMSu Ruda Śląska, co przełożyło się na dużą ilość bramek. Po ostatnim gwizdku sędziego mogliśmy się cieszyć z pierwszego zwycięstwa aż 13:1. oraz   wszystkim z dobrej gry i wykonania wszystkich zadań przez zawodników. Bramki strzelali : Schulz x 5 , Ślósarczyk x 5 , Janus x 1 , Miąsko x 1, Witalis x 1.

W Lidze Okręgowej graliśmy natomiast z Pogonią Ruda Śląska. Początek meczu należał do gości, ale pod koniec pierwszej połowy udało się zdobyć dwie bramki i prowadziliśmy 2:1. W drugiej połowie straciliśmy niestety kolejne gole, a nam udało się trafić tylko raz i ostatecznie przegrywamy 3:6. Koniecznie musimy poprawić grę w defensywie, ale  były momenty dobrej gry. Wynik nie jest zawsze najważniejszy, Bramki strzelali: Jaśniok x 2 i Malurdy.