Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Weekendowe granie klas starszych!

 

Klasa 7:
▪️W ramach IV ligi 2008 kolejne spotkanie rozegraliśmy z drużyną GKS Katowice. Mecz był bardzo dobry w naszym wykonaniu. Chłopcy z dużym zaangażowaniem przez całe spotkanie walczyli na boisku i starali się zdobyć bramke. Niestety w końcówce spotkania tracimy bramke po zamieszaniu w polu karnym. Szkoda niewykorzystanych kilku dogodnych sytuacji na zdobycie gola ale z boiska zeszliśmy z podniesioną głową. Brawa dla zawodników za dobry występ i sportowa rywalizację.

▪️W niedziele w lidze V 2008 podejmowaliśmy na własnym boisku Śląsk Świętochłowice. Od początku meczu obie drużyny grały twardo i agresywnie, co negatywnie wpływało na jakość gry. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych, ale po raz kolejny szwankowała skuteczność.  Ostatecznie wygrywamy 2:1 po trafieniach Raidy ⚽ i Fijalkowskiego ⚽

▪️Na obu meczach obecny był i kibicował swoim kolegom nasz były zawodnik Bartek Miąsko – aktualnie gracz Rakowa Częstochowa – topowej akademii piłkarskiej w Polsce. Bardzo się cieszymy, że atmosfera budowana przez długi czas w naszej ekipie jest tak pozytywna, że byli zawodnicy z chęcią wracają i wspierają drużynę.

Klasa 8:
W 3. lidze wojewódzkiej nasi uczniowie z klasy VIII wygrywają w dniu 18 września ze Stadionem Śląskim 6:0!

SMS Ruda Śląska 6:0 Stadion Śląski Chorzów
Bramki:
Badura ⚽
Teodorczyk ⚽⚽
Lisiak ⚽
Jastrzębski ⚽
Czech ⚽

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content