Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Weekendowe mecze naszych piłkarzy (23.10 – 25.10)

 

Rocznik 2012:

‼️? Kolejne spotkanie sparingowe chłopców z rocznika 2012 za nami. Dziś przeciwnikiem była drużyna Stadionu Śląskiego ?Mieliśmy dziś okazję zagrać w nieco innym systemie i formacie niż graliśmy do tej pory. Z początku potrzebowaliśmy trochę czasu aby oswoić się z większym boiskiem i ustawieniem lecz z minuty na minutę nasza gra wyglądała coraz lepiej i stwarzaliśmy coraz więcej sytuacji podbramkowych ??? Nasze “arbuzy” rozegrali dziś bardzo wartościowy sparing na wysokiej intensywności, który na pewno zaprocentuję. ✅ Kolejne bardzo cenne doświadczenie zdobyte ‼️? Dalej ciężko trenujemy i krok po kroku stajemy się lepsi ?️?⚽??

Rocznik 2011:

?? Rocznik 2011 rozegrał dziś turniej na boisku MKS Zaborze Zabrze. W grupie B odnosimy zwycięstwa z AP Gliwice, Górnikiem Libiąż i MKS Zaborze, a lepsi od Nas okazali się gracze Polonii Kraków. W półfinale z drużyną Tworków dobrze rozpoczynamy spotkanie – strzelamy gola i mamy swoje okazje, ale z biegiem czasu to rywal wykorzystuje Nasze błędy i pozostaje nam do rozegrania mecz o 3 miejsce. Mierzymy się z Polonią Kraków, ale w tym meczu rywal ponownie jest poza naszym zasięgiem i ostatecznie kończymy turniej na IV miejscu ⚽?? Kolejne doświadczenie zdobyte, a wyciągnięte wnioski z błędów oby zaprocentowały w kolejnych meczach – głowy do góry i trenujemy dalej ?️??

Klasa VI:

‼️ Weekendowe granie VI klasy ‼️
?Kolejny pracowity weekend za nami. W trzech meczach dwukrotnie zwyciężamy i odnosimy jedna porażkę ?
☑️ W 3 lidze wojewódzkiej 2009 rozgrywamy bardzo dobre spotkanie w Jaworznie. Mimo że potrzebowaliśmy kilka minut aby wejść dobrze w mecz to do końca spotkania stwarzamy sytuacje bramkowe i dobrze bronimy dostępu do własnej bramki.
✅ Akademia 2012 Jaworzno – SMS Ruda Śląska 2️⃣ : 5️⃣
Fijałkowski ⚽⚽
Miąsko ⚽
Krężołek ⚽
Mrozek ⚽
☑️ W 7 lidze 2008 niestety przegrywamy 4️⃣ : 1️⃣ z Zantką Chorzów a bramkę honorową zdobywa ⚽ Michał Doleżych.
☑️ Na sam koniec w IV lidze rocznika 2008 na zakończenie weekendowych rozgrywek rozgrywamy jedno z najlepszych spotkań w naszym wykonaniu. Duże brawa za zrealizowanie zadań przedmeczowych. Prowadzimy grę przez całe spotkanie i tworzymy ciekawe akcję ??
✅ SMS Ruda Śląska – MKS Mysłowice 3️⃣ : 0️⃣
Miąsko ⚽⚽⚽
? ? Cieszy nas postawa wszystkich zawodników i realizacja zadań nad którymi pracujemy na co dzień, które widać w rozgrywkach ligowych. Musimy pamiętać aby z pokorą i świadomie podchodzić do pracy na treningach i kolejnych spotkań ligowych. Pracujemy dalej ‼️‼️ ??
JADYMY DURŚ ‼️???

Klasa VII:

6 pkt, 13 bramek! ?? Taką sobotnią zdobyczą mogą pochwalić się uczniowie klas 7! ???
✅W pierwszym meczu, w ramach 3. ligi wojewódzkiej C2 mierzyliśmy się z Józefką Chorzów. Po zaciętym spotkaniu wygrywamy 3:1! Chłopcy pokazali się z dobrej strony tworząc kilka bardzo ładnych akcji! ??
SMS Ruda Śląska 3:1 Józefka Chorzów
Bramki:
⚽️ Maciek Badura
⚽️ Dominik Lisiak
⚽️ Fabian Kwiatek
✅W 5. lidze C2 rywalizacja z Uranią obfitowała w 14 bramek! ? z tego aż 10 strzeliła nasza drużyna. Mimo ospałego początku, zdominowaliśmy grę, pewnie zwyciężając w tym derbowym spotkaniu! ?
Urania Ruda Śląska 4:10 SMS Ruda Śląska
Bramki:
⚽️⚽️⚽️ Mateusz Szala
⚽️⚽️⚽️ Jakub Janus
⚽️ Fabian Kwiatek
⚽️ Karol Jastrzębski
⚽️ Nataniel Heinz
⚽️ Patryk Malurdy
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content