Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Weekendowe mecze naszych uczniów 12.02 – 14.02!

 

Rocznik 2012
??⚫️ Chłopcy i Lena z rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣ rozegrali dzisiaj sparing z Szombierkami Bytom. Mimo, że zima za oknem ❄️? to bardzo cieszymy się że mogliśmy rozegrać mecz na świeżym powietrzu, dzięki czemu organizmy naszych “arbuzów” ?? z pewnością będą bardziej odporne a zawodnicy z uśmiechem na twarzy spędzili czas “goniąc” za piłką zdobywając dużo bramek ? ?⚽️
▶️ W dzisiejszym spotkaniu kolejny raz zagraliśmy w systemie 6+1 a każdy z zawodników spędził dużą ilość na boisku ?
▶️ Bardzo nas cieszy postawa wszystkich zawodników, ponieważ widać efekty codziennej pracy na treningach oraz elementy nad którymi pracujemy ??
▶️ Dziękujemy również zawodnikom z Gwiazdy, którzy bardzo dobrze wyglądali razem z całą drużyną podejmując właściwe decyzje podczas całego sparingu ??
Pozdrawiamy ??❣️

Klasy 3

??⚫ W niedzielę trzecioklasiści brali udział w turnieju halowym r. 2011 w Bielszowicach ⚽? W sześciu meczach odnieśliśmy 4 wygrane i 2 remisy – warto zwrócić uwagę, że trzy razy “goniliśmy” wynik i udało się odrobić straty – brawo drożyna ?? W każdym meczu tworzymy sobie wiele okazji bramkowych, ale Nasza skuteczność tego dnia nie była wystarczająco dobra. Ostatecznie przez gorszy bilans bramkowy zajmujemy 2 miejsce ?? A Matik został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju ⚽??
Gratulacje dla całej drużyny – wracamy do treningów aby z każdym dniem robić postępy ???⚫

Klasy 7

W ostatnim czasie pogoda nikogo nie rozpieszcza… Tak samo było wczoraj, gdy uczniowie klas 7. rozgrywali kolejny mecz sparingowy. W mroźnej aurze przyszło nam mierzyć się z drużyną Unii Kosztowy. Mimo trudnych warunków mogliśmy zobaczyć parę ciekawych akcji. Chlopcy cały czas starali się realizować założenia wyznaczone na te spotkanie, co przełożyło się na dobry wynik meczu.??⚽️

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content