Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS

Weekendowe mecze naszych uczniów!

Mecz klasy II:
Rocznik 2012 rozegrał kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Ligi Orlika Młodszego ??
??⚫️ Naszym rywalem była drużyna Rozwoju Katowice. Spotkanie było bardzo wyrównane i każda z drużyn do samego końca walczyła o zdobycie decydującej bramki. Widać ile jeszcze czeka nas pracy aby nasza gra wyglądała coraz lepiej.

▶ Bramki dla naszej drużyny zdobyli ?  : Kamil Panewski ⚽⚽⚽⚽, Denis Janeczek ⚽, Jan Golec ⚽, Daniel Lenart ⚽, Alex Mickiewicz ⚽

Klasa IV – mecz i integracja

Rocznik 2011 aktywnie spędza kolejne tygodnie. Rozegraliśmy mecz ligowy z kolegami z Orlika Ruda Śląska – brawa dla całej ekipy, a w szczególności dla Naszych bramkarzów – Leny i Kajtka ???
Oczywiście nie brakuje intensywnych treningów, na których dodatkowo wprowadziliśmy samoocenę własnego zaangażowania ??️? Rośnie świadomość Naszych uczniów bo “ciężka praca pokonuje talent kiedy talent nie pracuje ciężko” ⚽

Pamiętamy jednak, że po ciężkich treningach i meczach zasługujemy na odpoczynek. Wybraliśmy się więc na wycieczkę do Miechowic, aby spędzić ze sobą czas i zintegrować się.

Klasa VII:

▪️IV liga 2008
SMS Ruda Śląska 1:0 Szopienice
⚽ Warzocha
➡️ W sobotni poranek do Rudy Śląskiej przyjechał lider rozgrywek – UKS Szopienice. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie i tak też było na boisku. Nasza drużyna świetnie realizowała przedmeczowe założenia i z dużą determinacja i zaangażowaniem walczyła o każdy metr boiska.  Wyeliminowaliśmy z gry najmocniejsze ogniwa drużyny z Katowic i mimo większego posiadania piłki – goście nie stworzyli sobie sytuacji bramkowych, a strzały z dystansu pewnie bronił popularny “Loska”. Bramkę dla naszej drużyny zdobył niezawodny ostatnio Dominik Warzocha, który wykorzystał jedna z kontr. Duże brawa ?? dla drużyny za charakter i serducho zostawione na boisku ?

⚽ Słowiński

➡️Na słynnej Maracanie rozegraliśmy kolejne spotkanie w ramach V ligi.
W pierwszej połowie nie potrafimy się dostosować do specyficznego terenu i gramy fatalnie, schodząc na przerwę przegrywając 3:1.
Po zmianie stron na boisko weszła zupełnie inna drużyna, która z dużą energia atakowała bramkę przeciwnika. Stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji i gdyby skuteczność była na dobrym poziomie wynik byłby dwucyfrowy, a tak wygrywamy tylko dwoma bramkami. Brawa dla drużyny za dobrą reakcje w przerwie ? ale musimy wyciągnąć wnioski, żeby taka gra jak w pierwszej połowie się nie powtórzyła.

Klasa VIII
Rocznik 2007/2008 niezbyt miło będzie wspominać wyjazd do Mysłowic na mecz z Lechią. Mecz jeszcze na dobre się nie zaczął, a po 3 minutach rywal prowadził już 2:0. Tego dnia brakowało składnych akcji w ofensywie i okazji na zdobycie gola było niewiele. Lechia też nie zagrała wielkiego meczu, ale ostatecznie wygrali 4:0. Nam pozostaje wyciągnąć wnioski na przyszłość i ciężko trenować aby z każdym tygodniem robić postępy.