Kamil Miąsko ⚽️
Dominik Lisiak ⚽️
Jakub Janus ⚽️

?Kolejna Liga Żaków za nami?
W sobotę odbyła się 3 kolejka ligi żaków. Tym razem spotkania rozegrała druga klasa. Naszymi przeciwnikami były drużyny ? Orlik Ruda Śląska, ?Orzeł Mokre oraz? AP Champions Katowice.
Mecz z Orlikiem Ruda Śląska stał na wysokim poziomie. Zarówno nasza drużyna i Orlika zagrała bardzo dobre spotkanie. Składne akcje, dużo pojedynków 1×1 ?. Mecz zakończył się wynikiem 3:3, a losy wyniku ważyły się do ostatnich sekund
Kolejne spotkania były mniej emocjonujące i nasze “arbuzy” zdominowały przeciwnika, strzelając dużo bramek⚽⚽. Brawa za zaangażowanie chłopaków i czekamy na kolejne mecz3??

?⚽ Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu SMS Ruda Śląska r.2011 ? Tym razem rewanżujemy się ekipie Grunwaldu Ruda Śląska i pewnie wygrywamy pokazując tym samym jak ogromny postęp poczynili wszyscy Nasi zawodnicy ?? Nie zwalniamy tempa i już trenujemy do kolejnych spotkań ?️??
??⚽ Raz dwa trzy SMS to My ??⚽
⚽ A Ty jakie postępy zrobiłeś w ostatnich miesiącach? ? Zapraszamy na Nasze codzienne treninigi, a na pewno nie pożałujesz ??⚽

❗Raport z meczy 6 klasy ❗
⚠️ W ten weekend przerwana została seria 1️⃣1️⃣ meczy bez porażki zawodników 6 klasy.
⚽ III Liga wojewódzka 2009
Sparta Katowice 1️⃣:0️⃣ SMS
Spotkanie nie stało na najwyższym poziomie. Więcej było walki fizycznej niż grania w piłkę. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Tym bardziej szkoda, że przegrywamy po wątpliwym karnym podyktowanym dla gospodarzy.
⚽ IV liga 2008
SMS Ruda Śląska 2️⃣:0️⃣ Wyzwolenie Chorzów
Dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Pierwsza połowa trochę chaotyczna, ale w drugiej już kontrolowaliśmy to co działo się na boisku. Przełożyło się to na dwa trafienia i w efekcie 3 punkty.
⚽ VI Liga 2008
SMS Ruda Śląska 0️⃣:3️⃣ GKS Katowice
Nasza gra wyglądala bardzo dobrze, ale nie przełożyło się to na zdobycz bramkowa. Sami za to popełniając łatwe błędy prezentujemy przeciwnikom 3 gole i w konsekwencji przegrywamy.