Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS

Weekendowe mecze

Klasa I i II:
W miniony weekend (2-3 października) kolejne cenne doświadczenia zdobyli uczniowie 1 i 2 klasy, którzy wystąpili w turniejach ligi żaków. ⚽
Zawodnicy po raz kolejny pokazali się z bardzo dobrej strony za co należą im się wielkie brawa ??

Klasa VII:
▪️ Sobota – 2.10.2021
IV liga 2008
SMS Ruda Śląska 3:4 MKS Mysłowice
W kolejnym spotkaniu podejmujemy drużynę z Mysłowic. Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu, operujemy piłką stwarzamy sytuację po których powinno paść więcej bramek. W drugiej połowie zmieniamy styl gry i po naszych błędach goście wychodzą na prowadzenie w końcówce meczu. Brawa dla chłopców za mecz, w którym dużo walczyli i starali się o dobry rezultat.
Strzelcy spotkania: ⚽ Warzocha, ⚽ Fijalkowski, ⚽ Goleczko.

▪️ Niedziela – 3.10.2021
V liga 2008
SMS 5:1 Pogoń Ruda Śląska
Kolejne derby za nami. Tym razem pewnie pokonujemy Pogoń. W trakcie całego spotkania jesteśmy drużyna lepsza. To my prowadzimy grę i stwarzamy mnóstwo sytuacji do zdobycia bramek. Niestety wielu z nich nie wykorzystujemy. Nie ustrzegliśmy się jednak prostych błędów, co na pewno musimy poprawić w kolejnych spotkaniach.
Bramki dla naszej drużyny zdobyli:
⚽⚽ Dolezych
⚽ Górka
⚽ Warzocha
⚽ Grot

Klasa VIII:
Bardzo emocjonujące spotkanie mają za sobą najstarsi uczniowie naszej szkoły. Rywalizowali na wyjeździe z Czarnymi Sosnowiec. Małe boisko sprawiło, że dynamika gry i ilość pojedynków była bardzo duża.
Do przerwy wygrywaliśmy 1:0 po bramce Dominika Lisiaka. Obraz gry dawał nadzieje na to, że kolejne nasze bramki są kwestią czasu,  jednak los chciał inaczej. Zamieszanie w naszym polu karnym. wykorzystał napastnik gospodarzy ustalając wynik spotkania na 1:1. Mimo ambicji i walki o 3 punkty nie udało nam się już wyjść na prowadzenie. Musimy zadowolić się remisem.

Czarni Sosnowiec 1:1 (0:1) SMS Ruda Śląska