Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS

Zaległe relacje z zawodów pływackich

?W niedzielę 21.11 odbyła się pierwsza runda pływackiego Cieszyńskiego Mitingu Pływackiego w Rybniku. W zawodach brali udział Wojciech Karasz, Igor Krzemień i Magdalena Szymończyk.
?Wojtek poprawił swoją życiowkę na dystansie 25 metrów stylem dowolnym i zdobył srebrny medal ?
⚫️Igor jako jeden z najmłodszych w swojej kategorii wiekowej świetnie się spisał, znacznie poprawiał swoje rekordy życiowe i podobnie jak Magda zajmowali miejsca w pierwszej dziesiątce.

♦W ubiegłą niedzielę 27.11 Wojciech Karasz i Martyna Adamiok brali udział w zawodach XIII Pływackich Andrzejkach w Gminie Kozy. Oboje spisali się świetnie i przywieźli sporo medali:
???Wojciech Karasz zdobył złoty medal na 50 metrów stylem dowolnym, brązowy na 100 metrów zmiennym i brązowy na 50 stylem motylkowym.
??Martyna Adamiok zdobyła dwa srebrne medale na 50 metrów stylem dowolnym i 50 stylem grzbietowym