Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Laboratoria przyszłości

Laboratoria przyszłości – co to jest i dlaczego warto się zainteresować?

Laboratoria przyszłości to nie tylko nowoczesny sprzęt. Chodzi także o innowacyjne metody i materiały dydaktyczne. Te elementy ułatwiają nauczanie i uczenie się. Uczniowie rozwijają tu talenty, zainteresowania i pasje. Przygotowują się do wyzwań współczesnego świata. To szansa na współpracę między szkołami, nauczycielami, uczniami i rodzicami. Obejmuje to także partnerstwa z uczelniami, instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi i firmami.

Laboratoria przyszłości w naszej szkole – co mamy i co robimy?

Nasza szkoła uczestniczy w tym programie od 2022/2023. Zakupiliśmy sprzęt, w tym drukarkę 3D, mikrokontroler z czujnikami, lutownicę, statyw i mikroport. Posiadamy również mikrofon kierunkowy, gimbal, oświetlenie do nagrań, aparat i skaner 3D. Używamy tego sprzętu na zajęciach edukacyjnych, rewalidacyjnych i dodatkowych.

Zakupiony sprzęt prezentujemy na naszej stronie internetowej. Można również zobaczyć, jak uczniowie i nauczyciele go wykorzystują. Będziemy pokazywać proces tworzenia modeli 3D, programowanie mikrokontrolerów, nagrywanie filmów. Znajdziesz u nas także zdjęcia i skanowanie obiektów 3D. Przedstawiamy nasze kreatywne projekty, pokazując, jak uczymy się i bawimy.

Laboratoria przyszłości – dowiedz się więcej

Nasze artykuły są oknem na to, jak nowoczesne technologie przekształcają tradycyjne metody nauczania, otwierając drzwi do nieograniczonych możliwości dla naszych uczniów. Każdy wpis to podróż do świata, w którym kreatywność i naukowa ciekawość tworzą przyszłość. Zachęcamy do regularnego odwiedzania tej kategorii, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i projektami naszych zdolnych uczniów i nauczycieli. Odkryjcie z nami, jak Laboratoria przyszłości kształtują nową erę edukacji!

Czytaj więcej
Podsumowanie listopada z Laboratoriami Przyszłości

Podsumowanie listopada z Laboratoriami Przyszłości ❗️

Podsumowanie października z laboratoriami przyszłości !

Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content