Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Z życia szkoły

Z życia szkoły SMS Ruda Śląska

W SMS Ruda Śląska codziennie staramy się zapewnić naszym uczniom solidne podstawy edukacyjne w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Nasze zajęcia lekcyjne są dostosowane do potrzeb i możliwości uczniów, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Stawiamy na praktyczne zastosowanie teorii, co często oznacza ciekawe projekty grupowe, eksperymenty oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii w nauce.

Duży nacisk kładziemy również na budowanie silnej wspólnoty szkolnej. Staramy się, aby każdy uczeń czuł się częścią grupy, a relacje między uczniami i nauczycielami opierały się na wzajemnym szacunku i otwartości. Dzięki temu tworzymy środowisko, w którym łatwiej jest się uczyć i rozwijać.

Z życia szkoły -Współpraca i Rozwój

W naszej szkole przykładamy dużą wagę do praktycznego podejścia do nauki. Uczniowie mają okazję uczestniczyć w różnorodnych projektach, pracach grupowych oraz eksperymentach, które umożliwiają im aktywne zdobywanie wiedzy. Dzięki temu proces edukacyjny staje się nie tylko bardziej zrozumiały, ale również ciekawszy i bardziej angażujący dla młodych ludzi.

Oprócz współpracy na poziomie lokalnym, staramy się otwierać naszych uczniów na świat. Udział w międzynarodowych projektach edukacyjnych daje im możliwość poznania nowych kultur, języków oraz sposobów myślenia. W dzisiejszym globalnie połączonym społeczeństwie, takie doświadczenia są nieocenione. Pozwalają naszym uczniom lepiej zrozumieć różnorodność świata, w którym żyjemy, a także rozwijają umiejętności potrzebne do efektywnego działania w międzynarodowym środowisku.

Wspieranie Pasji i Talentów

Prezentujemy nie tylko osiągnięcia, ale również proces dojrzewania talentów i pasji. Pokazujemy, jak ważne są determinacja, ciężka praca oraz wsparcie ze strony nauczycieli i rodziców w osiąganiu celów. Nasze wpisy mają na celu nie tylko informowanie, ale również inspirowanie innych uczniów do aktywnego poszukiwania i rozwijania własnych zainteresowań.

W SMS Ruda Śląska wierzymy, że każdy uczeń ma potencjał, który zasługuje na uwagę i rozwój. Dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego bloga, aby śledzić niezwykłe historie naszych uczniów i być na bieżąco z wydarzeniami, które pomagają im rosnąć i rozwijać się zarówno w szkole, jak i poza nią.

Czytaj więcej

Otwarcie nowego boiska!

Kiermasz czwartoklasistów!

Kiermasz babeczki dla Babeczek!

wręczenie nagród

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2023/2024

Zbiórka charytatywna! SMS w Rudzie Śląskiej

Zbiórka charytatywna!

MISTRZOWIE ENERGII SMS w Rudzie Śląskiej

MISTRZOWIE ENERGII

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Podsumowanie sezonu 2018/2019

Podsumowanie sezonu 2018/2019 tuż, tuż..

Rekrutacja 2024/2025

"Mała Książka - Wielki Człowiek"

“Mała Książka – Wielki Człowiek”

Wyniki Olimpiady Mitologicznej

❗️Wyniki Olimpiady Mitologicznej ❗️

Jasełka i spotkania świąteczne w salach

Jasełka i spotkania świąteczne w salach

Lekcja z instrumentami

Lekcja z instrumentami ??? w klasie 1️⃣❗️

Świąteczne prezenty dla naszych Uczniów

Świąteczne prezenty dla naszych Uczniów

sekretariat czynny

Dziś (15.12) sekretariat czynny tylko do 14:00

Odwiedziny świętego Mikołaja

❗Odwiedziny świętego Mikołaja❗?

Orzeł informatyczny

Orzeł informatyczny

Nowe pracownie w rudzkim SMS-ie

Nowe pracownie w rudzkim SMS-ie

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content