Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2023/2024

wręczenie nagród
W piątek – 1 marca w naszej szkole odbył się apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2023/2024. To świetna okazja, aby jeszcze raz spojrzeć na to, co udało się osiągnąć naszym wspaniałym Uczniom oraz jakie działania zostały podjęte przez szkołę w minionym semestrze.

Jak prezentuje się podsumowanie I semestru?

Sporym sukcesem, którym należy się pochwalić jest fakt, że wśród starszych klas średnia ocen uczniów nie spadła poniżej 4,0. W związku z tym wszystkie klasy otrzymały bon na dzień bez pytania, który wręczył Pan Dyrektor Arkadiusz Grzywaczewski oraz Pani Wicedyrektor Aleksandra Zieleźnik. Następnie poznaliśmy najwyższe klasowe frekwencje oraz średnie w I semestrze roku szkolnego 2023/2024. Wyniki prezentują się następująco:

FREKWENCJA:
I miejsce🥇 – klasa IVa ➡️ frekwencja – 92,35%
II miejsce🥈 – klasa IVb ➡️ frekwencja – 89,43%
III miejsce🥉 – klasa Va ➡️ frekwencja – 87,87%
IV miejsce – klasa VIa ➡️ frekwencja – 84,80%
V miejsce – klasa VIb ➡️ frekwencja – 81,26%
ŚREDNIA KLAS:
I miejsce🥇 – klasa IVa ➡️ średnia – 5,24
II miejsce🥈 – klasa IVb ➡️ średnia – 4,81
III miejsce🥉 – klasa Va ➡️ średnia – 4,73
IV miejsce – klasa VIa ➡️ średnia – 4,70
V miejsce – klasa VIb ➡️ średnia – 4,21

Najwyższe średnie w szkole:

Warto zauważyć, że trzy najwyższe średnie w szkole zdobyli uczniowie klasy Va!
  • Janek Golec  średnia ➡️ średnia – 6,0
  • Martyna Adamiok ➡️ średnia – 5,92
  • Dominika Procz ➡️ średnia – 5,91
Wielkie brawa dla naszych uczniów!!!

Nagrody naukowe:

Także w piątek – 1 marca zostały przydzielone nagrody naukowe dla Uczniów, którzy spełnili odpowiednie kryteria. Komisja ds. nagród naukowych postanowiła wyróżnić następujące osoby:
  • Igora Krzemienia z klasy VIa, który oprócz wysokiej średniej ocen – 5,64 oraz wysokiej frekwencji – 95,31%, wziął udział w kuratoryjnym konkursie przedmiotowym z biologii i przeszedł do II etapu.
  • Wojciecha Karasza z klasy VIa, którego średnia ocen wyniosła 5,67, a frekwencja 100%! Dodatkowo Wojtek wziął udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej i zajął 28 miejsce oraz w konkursie matematycznym “Alfik”, gdzie zajął 58 miejsce w województwie.
  • Igora Skrzyczka z klasy IVa. Chłopiec uzyskał średnią 5,69, a jego frekwencja wyniosła 97,98%. Igor wziął także udział w konkursie matematycznym: “Alfik” i zajął 71 miejsce w województwie.
  • Adama Pietrka z klasy VIb, który uzyskał średnią ocen 5,33 oraz frekwencję na poziomie 96,81%, a także wziął udział w konkursie matematycznym: “Alfik” i zajął 78 miejsce w województwie.
  • Martynę Dudę z klasy IIa, która osiągnęła bardzo dobre wyniki w nauce, frekwencję wynoszącą 93,3%, a w konkursie matematycznym: “Leon” zajęła 4 miejsce.
Nagrodami naukowymi były w tym roku zegarki – smartwatche.
Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych Uczniów oraz serdecznie ich zachęcamy do dalszej pracy w II semestrze.

Działalność szkoły:

Podczas apelu udało się także podsumować osiągnięcia szkoły w I semestrze roku szkolnego 2023/2024. Od września wiele się u nas dzieje. Powstała “Pracownia pod Chmurką”, gdzie już niebawem (jak tylko temperatura pozwoli) będziemy prowadzić lekcje w plenerze. W listopadzie otwarliśmy także profesjonalną pracownia e-sportowa, z której mogą korzystać nasi uczniowie. Największym jednak dla nas sukcesem jest rozpoczęcie remontu boiska obok szkoły, które już cieszy oczy. Z optymizmem patrzymy w przyszłość i mamy nadzieję, że już niebawem uda nam się zrealizować kolejne pomysły.
wręczenie nagród
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content