Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Informacja o transporcie

Nasza szkoła oferuje dogodne rozwiązania transportowe dla naszych uczniów! Zapewniamy własny transport, który umożliwia bezpieczny dowóz i odwóz dzieci do, i ze szkoły. Ponadto nasz transport dowozi również uczniów na obiekty sportowe, gdzie odbywają się zgodne z planem zajęcia sportowe.

Korzyści z użytkowania naszego transportu:

  • Bezpieczeństwo: Nasze pojazdy są regularnie sprawdzane i utrzymywane w doskonałym stanie technicznym, zapewniając bezpieczną podróż dla naszych uczniów.
  • Punktualność: Dbałość o punktualność jest dla nas priorytetem. Korzystając z naszego transportu mają Państwo pewność, że Państwa dzieci zostaną dowiezione do szkoły na odpowiednią godzinę.
  • Komfort: Nasze pojazdy są wyposażone w wygodne siedzenia, a podróż jest dla uczniów przyjemnym i komfortowym doświadczeniem. Warto zwrócić uwagę, że najmłodsze dzieci są przewożone zgodnie z przepisami ruchu drogowego – w fotelikach, które znajdują się w każdym z samochodów.
  • Koszt: Oferujemy atrakcyjną cenę za transport w wysokości 220 zł miesięcznie (cena obowiązuje w roku szkolnym 2023/2024). Korzystając z naszego transportu rodzice oszczędzają na kosztach paliwa, które zazwyczaj ponoszą dowożąc dzieci do i ze szkoły oraz oszczędzają także czas, który zwłaszcza rano może być deficytem.
  • Trasa i godziny: Szczegółowe informacje dotyczące tras i godzin dowozu/odwozu będą udostępniane rodzicom przez naszych kierowców na bieżąco.

Osoby zainteresowane korzystaniem z transportu, powinny zgłosić się do sekretariatu szkoły lub wychowawcy klasy oraz oddać podpisany regulamin korzystania z transportu (do pobrania w załączniku).

Pobierz regulamin korzystannia z transportu szkolnego:

Partnerzy

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content