Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

DZIELIMY SIĘ DOBREM!!! ???

DZIELIMY SIĘ DOBREM

W sobotę – 11 grudnia doprowadziliśmy do końca akcję wsparcia dla ośrodka opiekuńczo-wychowawczego nr 4 w Katowicach.

?Przypomnijmy – już w listopadzie przeprowadziliśmy w szkole dwie akcje (zdrowe śniadanie niespodzianka ? oraz dzień ciasta ?) , aby zebrać środki finansowe na zakup choinki oraz prezentów dla dzieci przebywających w ośrodku opiekuńczo-wychowawczym nr 4 w Katowicach.
Dzięki Państwu oraz naszym uczniom, którzy tak chętnie wzięli udział w akcjach po raz kolejny udało nam się w krótkim czasie pozyskać prawie 1000 zł i zakupić prezenty ? dla dzieciaków. Znaleźliśmy też sponsora, który zakupił choinkę ?, lampki oraz ozdoby choinkowe. Następnie wszystko spakowaliśmy i 1️⃣1️⃣ grudnia udaliśmy się do ośrodka, aby obdarować dzieciaki.

❤️Razem z chłopcami przebywającymi w ośrodku ubraliśmy choinkę ?, a następnie rozdaliśmy prezenty ?. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie mógł odbyć się zaplanowany trening, jednak nasi trenerzy obiecali, że nadrobimy zaległości, jeśli tylko pogoda na to pozwoli.

❤️Po raz kolejny udało się wywołać uśmiech na twarzy dzieci, a to dla nas największa nagroda! ☺️Warto pomagać, warto dawać innym radość ‼️?

‼️Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze akcje. Dziękujemy, że dzięki Państwu udało się wspomóc dzieciaki z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego nr 4 w Katowicach w tym przedświątecznym czasie ‼️

Dziękujemy także wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy pomogli w realizacji zadania.  ❤️

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content