Próbny egzamin gimnazjalny

środa, 06 grudzień 2017 21:19

Uczniowie klasy 3a zmierzyli się z próbnym egzaminem gimnazjalnym. We wtorek rozwiązywali zadania z części humanistycznej, w środę matematyczno-przyrodniczej, a w czwartek językowej. Wszystko po to, by sprawdzić swoje możliwości i podczas właściwego, kwietniowego testu wypaść jak najlepiej!

Mikołaj 2017

środa, 06 grudzień 2017 21:16

Mikołaj na sportowo to bodaj największa impreza Mikołajkowa w mieście – jak co roku organizatorem było SRS Gwiazda Ruda Śląska, tym razem we współpracy z klubami partnerskimi SMS Ruda Śląska i SRS Orlik Ruda Śląska. Gry i zabawy sportowe, sesja foto i pokazy baniek mydlanych to najważniejsze elementy tegorocznej imprezy.

Mikołaj obdarował prezentami wszystkich grzecznych uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego Ruda Śląska.

Ponad 300 dzieci bawiło się na parkiecie halemsbkiej hali MOSiR – sponsorami imprezy byli – Lambertz Polska oraz Przychodnia Silvermed z Halemby.

W Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej odbyła się doroczna impreza wręczenia nagród Prezydenta Miasta Ruda Śląska za wysokie wyniki osiągnięte w tym roku. Wśród wyróżnionych sportowców znalazł się tylko jeden zespół – ekipa Gwiazdy SMS Ruda Śląska, która wywalczyła tytuł Wicemistrza Polski U14 w futsalu. Rudzianie, którzy tworzyli zespół otrzymali listy gratulacyjne które wręczyła Grażyna Dziedzic Prezydent Miasta oraz nagrody finansowe w wysokości 120,00 zł brutto na osobę. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. zapaśnicy, lekkoatleci, wędkarze, łucznicy czy akrobaci. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy a przede wszystkim naszym srebrnym medalistom!

Partnerzy

Partner

Partner

Partner

 

Partner

Patronat Medialny

 

Patronat Medialny

 

 

Sponsorzy

 

Sponsor techniczny

Sponsor techniczny

Sponsor techniczny

  

 

Sponsor techniczny