Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

I semestr podsumowany

 

W ostatnim czasie w naszej szkole odbyło się podsumowanie pierwszego semestru roku szkolnego 2017/2018. Dyrektor Arkadiusz Grzywaczewski wręczył najbardziej wyróżniającym się chłopakom stypendium naukowo-sportowe, by nagrodzić ich trud podczas zdobywania wiedzy.

Z klasy 3a nagrodzeni zostali Marcin Ligendza i Kamil Wołoszyn. Z 2b Maciej Mazur i Mateusz Różycki. W 2a nagrodzono Dawida Jaskólskiego, a w 4a Sebastiana Watolę i Nataniela Heinza. W 4b natomiast najbardziej wyróżnili się Karol Jastrzębski i Bartosz Ślósarczyk.

Oprócz tego nagrody otrzymali uczniowie, którzy nie opuścili ani jednego dnia nauki. Byli to: Radosław Midziałek, Sebastian Watola, Marcel Kowolik, Adrian Wasser oraz Karol Jastrzębski.

Na szczególną uwagę zasługuje ostatnia kategoria – uczniowie, których średnia ocen wyniosła powyżej 5. Cyprian Doza z 4a został nagrodzony za średnią 5,27, Maciek Mazur z 2b za średnią 5,4, natomiast Bartek Pełka, też z 2b, za średnią 5,27.

Wszystkim uhonorowanym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Mamy również nadzieję, że podczas zakończenia roku szkolnego nagrodzonych zostanie co najmniej trzy razy więcej uczniów!

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content