Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

„Inwestycje w oświacie” – budujemy nowe boisko!

Inwestycje w oświacie

 

To jeden z ważniejszych momentów w dotychczasowej historii naszej szkoły ‼️
? Niedawno napłynęły do nas wspaniałe informacje… ?
? Ministerstwo Edukacji i Nauki rozstrzygnęło konkurs na wsparcie zadań w programie „Inwestycje w oświacie”. Stowarzyszenie Szkoła Mistrzostwa Sportowego Ruda Śląska otrzyma wsparcie w wysokości 2️⃣ milionów złotych na renowację boiska ze sztuczną nawierzchnią trawiastą, które powstanie w miejsce dotychczasowego trawiastego terenu za szkołą.
W minionym roku nasz wniosek w tej sprawie znalazł się na liście rezerwowej. W tym roku udało się nam otrzymać wsparcie. Warto także podkreślić, iż wniosek wspierał i merytorycznie pomagał w przygotowaniu Poseł Marek Wesoły – Sekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych, bez pomocy którego trudna byłaby realizacja zadania. Dziękujemy za pomoc?.
⬛️ Planujemy, aby w bieżącym roku kalendarzowym? rozpoczęły się prace ziemne ?‍♂️?oraz prace związane z oświetleniem obiektu? . W zależności od warunków atmosferycznych oddanie obiektu powinno nastąpić w pierwszym kwartale przyszłego roku.
Cieszymy się bardzo z tej radosnej nowiny ?? i nie możemy się już doczekać realizacji ‼️ Mamy nadzieję, że to kolejny już w historii naszej szkoły NOWY POCZĄTEK ‼️?
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content