Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

! Na ostatniej prostej przed Egzaminem Ósmoklasisty !

Na ostatniej prostej przed Egzaminem

 

Maj w polskim szkolnictwie obfituje w różnego rodzaju egzaminy. Trzecioklasiści i maturzyści mają je już za sobą (a przynajmniej ich część). Teraz pora na ósmoklasistów. Czasu zostało niewiele, bo to już 2️⃣3️⃣2️⃣5️⃣ maja, a wiedzy do powtórzenia zapewne całe mnóstwo. Żeby nieco urozmaicić te żmudne powtórki zachęcamy do zerknięcia do poniższych pomocy
➡️Język polski
✅ przypomnienie lektur egzaminacyjnych podczas Egzaminocki. Tylko nie zaśnijcie ?
➡️Matematyka
✅ SMART TUTOR – bezpłatna aplikacja przygotowująca do egzaminu z matematyki. Aplikacja powstała w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020, jest dostępna bezpłatnie, bez ukrytych opłat i reklam. Linki do pobrania aplikacji:
➡️Język angielski
✅ Pamiętacie jeszcze o Duolingo? Codzienne krótkie powtórki mogą na prawdę wiele zdziałać. Tylko trzeba to robić systematycznie.
A może ktoś woli 3w1?
??⚫ ZdajTo! ? to również darmowa aplikacja, która zawiera materiały z wszystkich trzech wymienionych wyżej przedmiotów. Stworzyła ją grupa ośmiorga uczniów VIII Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu, jako społeczny projekt w ramach jedynej w Polsce praktycznej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Więcej o samej akcji na stronie https://samorzad.gov.pl/…/zdajto-to-nowoczesna…
A oto link do aplikacji: https://zdajtoapp.pl/
? Tak na prawdę powyższe propozycje są małymi kroplami w oceanie pomocy jakie można znaleźć w Internecie. Zachęcam do wrzucenia w komentarzach Waszych propozycji – z czego korzystacie, co Wam najbardziej przypadło do gustu i co Wam realnie pomogło w nauce.
⚫️ Tymczasem – niech moc będzie z Wami ?
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content