Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

NABÓR 2019/2020 – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W SKRÓCIE

 

Zachęcamy do przeczytania kilku zdań na temat naborów 2019/2020. Informacje w rozwinięciu.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty 21 marca 2019 (czwartek).

Po treningu pokazowym,  chętni będą mogli spróbować swych sił, biorąc udział w krótkim treningu piłkarskim prowadzonym  przez trenerów SMSu ( prosimy o zabranie odpowiedniego sprzętu sportowego ). Następnie zapraszamy do budynku szkoły, gdzie dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach, a rodziców zapraszamy na krótką prezentację i zwiedzanie budynku szkoły.

NABORY

Zainteresowanych uczniów zapraszamy serdecznie na testy naborowe, które rozpoczynają się już 25 marca 2019r. Prosimy o stawienie się 30 minut przed godziną rozpoczęcia testu ze względu na konieczność wypełnienia formularzy i oświadczeń. Prosimy także o zaopatrzenie dzieci w odpowiedni sprzęt oraz wodę do picia. W trakcie testów sprawnościowych do  zdobycia wszechstronnych informacji dotyczących poziomu sprawności kandydatów, trenerzy dodatkowo korzystać będą z fotokomórek. Informacje o testach ukażą się również w osobnych postach.

KLASY – PROFILE

Nabory 2019/2020 odbywają się do klas o profilu piłka nożna oraz akrobatyka sportowa.

Chętnych do klas pierwszych zapraszamy do klasy o profilu :

– akrobatyka sportowa

– akrobatyka sportowa z piłką nożną

Trening akrobatyczny pozwala dzieciom od najmłodszych lat rozwijać sprawność fizyczną i koordynację ruchową, będącą podstawą  każdej dyscypliny sportowej.  Ćwiczenia akrobatyczne są ogólnorozwojowe i  pozwalają na zrównoważony fizyczny rozwój dziecka. Akrobatyka rozwija / poprawia sprawność fizyczną i wszystkie zdolności motoryczne takie jak: siła, gibkość, skoczność, szybkość, wydolność, koordynację ruchowa. Ćwiczenia bazują na własnym ciężarze ciała, co pozwala unikać nadmiernego jego obciążenia.

W klasie o profilu akrobatyka sportowa z piłką nożną, uczniowie rozwijać mogą swoje zainteresowanie piłką nożną , a w klasie czwartej kontynuować edukację w klasie o profilu piłka nożna.

W każdej klasie uczniowie tygodniowo mają szesnaście godzin zajęć sportowych (wliczając zajęcia wychowania fizycznego). Oprócz zajęć edukacyjnych wynikających z siatki godzin przeznaczonej dla poszczególnych klas, w klasach pierwszych dodatkowo wprowadzamy szachy, zajęcia na basenie (zimą zajęcia na lodowisku) a od drugiej klasy dodatkową godzinę języka angielskiego.  Ponadto zapewniamy naszym uczniom  profesjonalną pomoc logopedy, psychologa oraz pedagoga. Staramy się urozmaicać naukę lekcjami wyjazdowymi, a w trakcie ferii obozami sportowymi w kraju i za granicą.  W razie ewentualnych kontuzji zapewniamy pomoc specjalistów.

Zachęcamy do systematycznego odwiedzania naszej strony internetowej i profilu na facebooku!!! Na bieżąco będziemy informować o tym co się dzieje 🙂

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content