Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

‼️Podsumowanie Dnia Tabliczki Mnożenia ?

Podsumowanie Dnia Tabliczki Mnożenia

 

? 7️⃣ października świętowaliśmy Dzień Tabliczki Mnożenia, a teraz pora na podsumowanie, któż tą tabliczkę zna najlepiej w naszej szkole:
➡️ W kategorii Najbardziej Tabliczkowej Klasy w szkole to uczniowie klasy 5️⃣a wykazali się najlepszą wiedzą – GRATULUJEMY ???
➡️ Uczniowie klas 4️⃣a oraz 5️⃣b zdobyli odpowiednio 15 i 16 pkt. 
➡️Natomiast uczniowie klasy 3️⃣a pomimo swojego młodego wieku i mniejszego stopnia znajomości tabliczki nie poddali się i również podjęli próbę rozwiązania wszystkich 6 zagadek matematycznych. Wielkie brawa ???
?Królową skakanki, która jednocześnie doskonale zna się na mnożeniu została Martyna z 4a.? Martyna nie miała sobie równych ani w przeskokach, ani w rachunkach. Gratulacje ? ?Drugie miejsce wyskakała  Sara również z 4a, a trzecie – Magda z 5a?
?Piłkarza matematyka było dużo trudniej wytypować. Wszyscy chłopcy okazali się być doskonali zarówno w matematyce jak i w strzelaniu goli. Nawet pływacy ?
Po serii strzałów na bramkę z dystansu 10 m na pierwszym miejscu uplasowali się 
?Jan z 4a, 
?Kamil P. z 4a, 
?Oliwier z 5a,
?Daniel z 5b. 
?Drugie miejsce należało już tylko do jednej osoby – Krzysztofa z 3a
?Trzecie miejsce wywalczył Adam z 5b.
? Wszystkim biorącym udział w zmaganiach gratulujemy, a wszystkim uczniom, którzy podjęli wyzwanie rozwiązania zadań od naszych Egzaminatorów dziękujemy za udział i zaangażowanie.
⚫️ Wszystkie oceny i punkty zostały już wpisane. Teraz nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich już teraz na kolejne święto matematyki – Dzień Liczby Pi w marcu ?
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content