Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Szkolenie na temat zdrowego żywienia!

 

? Ciągle się uczymy ?
➡️ W ubiegłym tygodniu odbyło się szkolenie na temat zdrowego żywiania dla rodziców uczniów klasy 6️⃣ prowadzone przez Pana Bartka, który jest specjalista w tej dziedzinie.
⛔ Głównym celem spotkania było przekazywanie wiedzy na temat podstawowych zasad prawidłowego odżywiania oraz podkreślenie roli codziennej aktywności fizycznej w profilaktyce zdrowotnej.
Staramy się uświadamiać rodziców w tej tematyce, ponieważ od nich zależy całokształt stylu życia rodziny.
☑️ Bartek Dorożyński to absolwent Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Magister dietetyki. Wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Specjalizuje się w dietetyce sportowej, w szczególności w sportach drużynowych. Swoją wiedzę poszerza na różnych kursach m.in. organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz FC Barcelonę, gdzie miał okazję zgłębić tajniki codzienności żywieniowej zawodników Blaugrany. Na co dzień zajmuje się działalnością naukową pisząc artykuły do czasopism oraz wygłaszając wykłady na temat żywienia.
‼️ Bardzo dziękujemy Panu Bartkowi za przekazanie wielu cennych informacji i praktycznych wskazówek. Mamy nadzieję, że takie spotkania pozwolą nam zrobić k
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content