Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Zakończenie sezonu naszych piłkarzy!

Zakończenie sezonu naszych piłkarzy!

 

‼✅⚽️ Uczniowie 6️⃣ klasy tradycyjnie na zakończeniu sezonu ❗️?
▶️ Bardzo się cieszymy że mogliśmy WSZYSCY wspólnie podsumować sezon naszych zawodników i zawodniczki ??
? Najpierw rozegraliśmy miniturniej rodzice VS dzieci w którym zgromadzenie kibice podziwiali zaciętą rywalizację naszych zawodników jak również rodziców, którzy postawili wysoko poprzeczkę ?? przechodząc do finału rozgrywek w którym zwycięzcę musiały wyłonić rzuty karne ???
? Przyszedł czas na podsumowanie sezonu i wręczenie nagród dla zawodników. Przy tej okazji pożegnaliśmy również 2️⃣ naszych zawodników ➡️ Bartłomieja Miąsko, który przechodzi do czołowej Akademii w Polsce – Raków Częstochowa ‼️ oraz ➡️ Weronikę Baumert, która swoją karierę będzie kontynuować w piłce kobiecej‼️‼️➡️ DZIĘKUJMY za wspólne lata spędzone w szkole i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką ‼️?
⚫️ Następnie udaliśmy się na kręgle ? do Plazy gdzie dołączyły do nas akrobatki ?‍♀️ wraz z wychowawczynią. Był czas również na pizzę ?? gdzie mogliśmy powspominać nasze najlepsze mecze, akcje, bramki oraz wspólne chwile spędzone w szkole ??
✅ Chcieliśmy również podziękować rodzicom za pomoc w organizacji zakończenia oraz za wsparcie, wyrozumiałość i wiarę w naszą pracę ‼️‼️ ???
✅ Słowa podziękowania dla całej DRUŻYNY za codzienny wkład i zaangażowanie ? DZIĘKUJEMY zawodnikom za przepracowany sezon ??️ Jesteśmy z WAS dumni i cieszymy się, że razem WSZYSCY tworzymy jedną WIELKĄ drużynę ??
??? JADYMY DURŚ
 
 
‼⚽➡ Chłopcy z rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣ również zakończyli sezon i rok szkolny ??‍? na wspólnym zakończeniu ‼️
? Razem wspólnie na obiekcie FootballOn rozegraliśmy mecz ⚽️rodzice ?‍? VS ? dzieci w którym, zarówno nasi zawodnicy pokazali ciekawe i indywidualne akcje jak również rodzice pokazali kawałek dobrego futbolu ?? Wynik tego spotkania znają tylko zgormadzeni kibice ?? ?‍??‍♀️, którzy wspierali naszych młodych i tych troszkę starszych zawodników walczących na boisku ?
? Po wyczerpującym spotkaniu podsumowaliśmy, krótko nasze zmagania na zielonych boiskach i wręczyliśmy drobne upominki ?? Był czas również na pizzę ?? gdzie chłopcy wspólnie dobrze się bawili ??
⬛️ Chłopcy rozegrali mnóstwo sparingów, brali udział w turniejach, lidze w futsalu w której zdobili ???Mistrzostwo Śląska oraz ogrywali się z starszymi kolegami w kilku meczach rocznika 2011.
▶️Za nami bardzo udany sezon w którym zdobyliśmy cenne doświadczenie a każdy z zawodników poczynił postępy indywidualne co jest na tym etapie najważniejsze ‼️??
1️⃣2️⃣3️⃣… SMS TO MY ‼️‼️‼️?
Pozdrawiamy ??❣️
Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content