Przekaż nam 1,5% podatku!   KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny
Przekaż nam 1,5% podatku!
KRS 0000001693 - w rubryce cel szczegółowy - należy wpisać Szkoła SMS
Dziennik elektroniczny

Maritn Konczkowski gościem SMS Ruda Śląska

 

Piłkarz gliwickiego Piasta Martin Konczkowski był dzisiaj specjalnym gościem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej. Młodzi piłkarze SMS mieli sporo pytań dotyczących przebiegu kariery, treningów, diety czy nawet opinii na temat innych śląskich klubów.

Wychowanek Wawelu Wirek cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i oczywiście jeszcze bardziej cierpliwie pozował do zdjęć i rozdawał autografy. Martin jest rudzianinem, jednym z wielu którzy graja z powodzeniem w klubach piłkarskiej Ekstraklasy i 1 ligi. „Cieszę się z takich spotkań i trochę żałuję że taki typ szkoły jak Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej nie działał kiedy ja chodziłem do szkoły. Powtarzam jednak zawsze młodym piłkarzom, że nauka jest bardzo ważna, a kiedy można ją połączyć w szkole z treningami i meczami to idealne warunki do rozwoju i kariery. ” m.in. stwierdził Martin, który już otrzymał kolejne zaproszenie tym razem na wspólny trening z naszymi zawodnikami!

Dziękujemy Martinowi za dzisiejszą wizytę i życzymy utrzymania się z Piastem Gliwice w Ekstraklasie.

Przypomnijmy, że niedawno gościem naszej szkoły był inny rudzianin grający w Ekstraklasie Michał Koj z Górnika Zabrze. W kolejce mamy już potwierdzonych kolejnych gości – oczywiście pochodzących z Rudy Śląskiej.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Rudzie Śląskiej realizuje swój projekt „W Rudzie Śląskiej rodzą się piłkarskie talenty” – jednym z jego założeń jest właśnie organizacja spotkań z piłkarzami – rudzianami, którym udało się zrobić piłkarską karierę z uczniami szkoły.

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ruszyły nabory na rok szkolny 2024/2025!

Skip to content